021-54097

جهان گستر پارس نیرو

شرکت جهان گستر پارس نیرو با استفاده از منابع انسانی مجرب و کار آزموده در زمینه تامین برق مورد اطمینان صنایع کشور، ارائه راه حل های جامع و بخصوص تامین باطری های مورد نیاز در این صنعت فعالیت خود را آغاز نمود.
پشتوانه 16 سال حضور مداوم و تجربه ارزنده مدیران و کارشناسان ما در این صنعت باعث گردید تا مورد توجه و اعتماد بزرگترین و باکیفیت ترین تولید کنندگان جهانی قرار بگیریم بطوریکه موفق شدیم نمایندگی انحصاری کمپانی KUNG LONG BATTERIES INDUSTRIAL CO.LTD،یوپی اس HITACHI – HIREL POWER ELECTRONICS P.V.T.LTD’S از کشور هند، و نمایندگی فروش GROUP MANUFACTORING GM SRLرا از کشور ایتالیا را اخذ نماییم.
ما با تأکید بر اهمیت کیفبت محصول و رعایت قیمت عادلانه ارائه شده به مشتریان قصد داریم عنوان مورد اعتمادترین شرکت در این صنعت را اخذ نماییم و باور داریم که تعامل با شرکت های پیشروی جهانی در حوزه فناوری های برق و باطری و انتقال این فناوری ها یکی از ارکان اساسی توسعه پایدار میباشد لذا این شرکت با سایر شرکت های معتبر و شناخته شده جهانی که در تولیدات خود کیفیت را در سرلوحه خود قرار می دهند همکاری رسمی و تنگاتنگ دارد.

0

تجربه کاری

0

مشتری ها

0

پروژه های تکمیل شده

0

تنوع محصولات

معرفی کارخانه کانگ لانگ تایوان

شرکت بین المللی (KUNG LONG BATTERIES INDUSTRIAL CO.LTD) در سال 1990 در کشور تایوان تاسیس شده است ، این شرکت متخصص در تولید باطری های سیلد اسید می باشد. در سال 1996 در راستای تنوع محصولات و توسعه بازار برای فروش بالقوه شاخه ی تولید بین المللی خود را در منطقه بن کوک در ویتنام گسترش داده و در سال 2007 دومین کارخانه خود را داک هوآ در مساحت 200000 مترمربع به پایان رسانده و در حال حاضر در مرحله چهارم گسترش کارخانه داک هوآ می باشد. همچنین سهام شرکت در بورس اوراق بهادار تایوان ذکر شده است.
تحولات نوآورانه و تجربه فراوان باعث تولید بیش از 400 نوع باطری VRLA-AGM-PZS-PZS2 برای کاربردهای مختلف می باشد و در حال گسترش برای انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشید و باد می باشد.
از نظر تولید محصول (KUNG LONG BATTERIES INDUSTRIAL CO.LTD) دارای استاندارهای سختگیرانه برای هر مرحله از فرآیند ساخت می باشد که همراه با نوآوری های انقلابی و پیاده سازی در سیستم های مدیریت کیفیت توانسته است گواهینامه های ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت و ISO140001 زیست محیطی و همچنین دارنده گواهی TL9000 می باشد و توانسته با موفقیت از ممیزی OHSAS18001 عبور کند. ضمناً با نوآوریه R & D با جدیت مراحل تولید را کنترل و در هر مرحله از پروسه ی تولید ایستگاه بازرسی قرار داده شده است و هر قطعه با دقت بررسی می شود تا کیفیت بالای محصول بیمه شود و هچنین باطری های VRLA این کمپانی قابل رقابت با استانداردهای جهانی IEC61056-1/JISC8702-8704/IEC6086-12 می باشد.
این کمپانی موفق به دریافت تاییدیه های VDS آلمان، UL ایالات متحده آمریکا از مراکز بین المللی بازرسی باطری و هم چنین موفق به دریافت جایزه طلا برای رضایت مشتری و جایزه تعالی تایوان از وزارت امور اقتصادی گردیده است.
دورنمای کمپانی تهیه انرژی پاک برای مصرف کنندگان در پاسخ به آگاهی های کامل اجتماع و مسئولیت های محیطی می باشد. ما در حرکت رو به جلو در محافظت از محیط دقیق خواهیم بود.