درباره شرکت ما

درباره جهان گستر پارس نیرو

این شرکت با جدیت بسیار و تاکید بر استفاده از خالص ترین و تصفیه شده ترین مواد در تولید باطری های خود تلاش می نماید این تعهد در خصوص کیفیت را حفظ نماید و به خود میبالد که توانسته است استاندارد هایی در زمینه ساخت و تکنولوژی تصفیه الکترولیت ها به وجود آورد و صنعت باطری های VRLA را در دهه های آینده تحت سلطه خود قرار دهد.

شرکت DAEJIN BATTERY در سال 2009 تاسیس شد و فعالیت خود را با تولید باطری های GEL 12 ولت 7 و 220 آمپرشروع کرد . در سال 2010 باطری های سری UPN را برای مصرف در پاور استند بای پرونیوم تولید کردو موفق به دریافت ایزو 9001 و ایزو 4001 شد و مدرک بین المللی BVQ و مدرک استاندارد های بین المللی کره ( KS ) را کسب کرد . و در سال 2011 فعالیت خود را با تولید باطری های BM افزایش داد و برای اولین بار این باطری ها برای ماشین های گلف استفاده شدند. در سال 2012 موفق به کسب جایزه بهترین صادر کننده را از طریق دولت کره دریافت کرد و در سال 2013 دولت کره این شرکت را به عنوان یکی از بهترین صادر کننده های 5 ساله اخیر کره معرفی کرد . در سال 2015 شرکت تبدیل به یکی از اعضای اسمی BCI ( مجمع بین المللی باطری) و در سال 2016 مدرک CE برای بازار اروپا کسب کرد . در سال 2017 خط تولید اتوماتیک جدید برای سری های SG و pnb و باطری های اتومبیل را طراحی و نصب کرد .

0

تجربه کاری

0

مشتری ها

0

پروژه های تکمیل شده

0

تنوع محصولات

معرفی کارخانه کانگ لانگ تایوان

شرکت بین المللی (KUNG LONG BATTERIES INDUSTRIAL CO.LTD) در سال 1990 در کشور تایوان تاسیس شده است ، این شرکت متخصص در تولید باطری های سیلد اسید می باشد. در سال 1996 در راستای تنوع محصولات و توسعه بازار برای فروش بالقوه شاخه ی تولید بین المللی خود را در منطقه بن کوک در ویتنام گسترش داده و در سال 2007 دومین کارخانه خود را داک هوآ در مساحت 200000 مترمربع به پایان رسانده و در حال حاضر در مرحله چهارم گسترش کارخانه داک هوآ می باشد. همچنین سهام شرکت در بورس اوراق بهادار تایوان ذکر شده است.
تحولات نوآورانه و تجربه فراوان باعث تولید بیش از 400 نوع باطری VRLA-AGM-PZS-PZS2 برای کاربردهای مختلف می باشد و در حال گسترش برای انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشید و باد می باشد.
از نظر تولید محصول (KUNG LONG BATTERIES INDUSTRIAL CO.LTD) دارای استاندارهای سختگیرانه برای هر مرحله از فرآیند ساخت می باشد که همراه با نوآوری های انقلابی و پیاده سازی در سیستم های مدیریت کیفیت توانسته است گواهینامه های ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت و ISO140001 زیست محیطی و همچنین دارنده گواهی TL9000 می باشد و توانسته با موفقیت از ممیزی OHSAS18001 عبور کند. ضمناً با نوآوریه R & D با جدیت مراحل تولید را کنترل و در هر مرحله از پروسه ی تولید ایستگاه بازرسی قرار داده شده است و هر قطعه با دقت بررسی می شود تا کیفیت بالای محصول بیمه شود و هچنین باطری های VRLA این کمپانی قابل رقابت با استانداردهای جهانی IEC61056-1/JISC8702-8704/IEC6086-12 می باشد.
این کمپانی موفق به دریافت تاییدیه های VDS آلمان، UL ایالات متحده آمریکا از مراکز بین المللی بازرسی باطری و هم چنین موفق به دریافت جایزه طلا برای رضایت مشتری و جایزه تعالی تایوان از وزارت امور اقتصادی گردیده است.
دورنمای کمپانی تهیه انرژی پاک برای مصرف کنندگان در پاسخ به آگاهی های کامل اجتماع و مسئولیت های محیطی می باشد. ما در حرکت رو به جلو در محافظت از محیط دقیق خواهیم بود.